TRT, radyo yayın kayıtlarını, FOTON' nun sunduğu dijital platforma geçirdi. 16 kanallık RadioCorder ürünü ile, TRT iç ve dış yayınlarının kayıtlarını dijital ortamda tutabilecek.devam!


FOTON, “Sayısal TV Yayın Kayıt Sistemi” projesinde, Boğaziçi Üniversitesi Kosgeb Ar-Ge desteğini almaya hak kazandı.devam!


Meteoroloji FM İhalesinde, radyo yayın kayıt sistemi olarak RadioCorder tercih edildi.


Gazi Üniversitesi Radyosunda bir yılı aşkın süredir 7x24 kesintisiz çalışan RadioCorder, bir uygulama başarısı olarak nitelendiriliyor.


FOTON, şirketlerin toplantı odaları ve telefon görüşmelerini, yıllarca kesintisiz kaydedip, istediğiniz anda kolayca erişip dinleyebileceğiniz, ürünleri sunuyor. devam!


FOTON,  Mobil teknoloji ekibimizin geliştirdiği, sadece GSM altyapısını kullanan “arac takip” servisi, kurumlara düşük maliyetler ile yüksek servis kalitesi sağlıyor devam!


“1 Ocak 2004 tarihinden itibaren serbestleşmeye başlayan telekom altyapısıyla birlikte, VoIP servis sağlayıcılar için, kullanıcılara katma değeri yüksek servisler verebilmek giderek önem kazanmaya başlayacak” Özer SARAÇ, FOTON İş Geliştirme ve Projeler Müdürü.  devam!


Medya takip, Reklam, Fikir ve Sanat Eserleri Telif Hakkı sahipleri için takip yapmak, FOTON’ nun geliştirip pazara sunduğu ürünler ile çok daha kolay, maliyetsiz ve güvenilir....devam!